CrosairSoft
Menu
Sepetim

Spectrum Fussy Yetişkin Kedi Maması 2 KG

Spectrum Fussy Yetişkin Kedi Maması 2 KG
Spectrum Fussy Yetişkin Kedi Maması 2 KG
92,90TL
  • Stock: Stoklarımızda
  • Ürün Kodu: 10032128

Sağlıklı Kediler İçin

Özel besleyici içeriği ile kedilerinizin sağlıklı bir yaşam sürmesini sağlar. Düzensiz iştah alışkanlıklarını düzene koyulmasına yardımcı olur. Özel formüle edilmiştir. Düzenli ve dengeli bir beslenme sağlar.


İhtiyacı Olan Besin Değerleri

İçerisinde kullanılan gıda maddeler ile günlük ihtiyacı olan besinleri en doğal şekilde almasını sağlar. Vitaminli içeriği ile sağlıklı bir beslenme öğünü sağlar.


Sağlık Dostu

Düzenli bir beslenme alışkanlığı kazandırılmasına yardımcı olur. İştahsız kedilerinizin iştahını açarak sağlıklı ve normal beslenme sürecine girmesine yardımcı olur. Stres ve hücre hasarını azaltan bitkisel karışımlar içerir.Sindirimi Kolaydır

Hayvansal ürünlerin dışında lifli doğal besinler içermesi ile rahat bir sindirim yapmasına imkan tanır. Gün boyu rahat edeceği bir beslenme sağlar. Kedinizin gün boyu huzurlu olmasını sağlayacak doğal aromalar ile zenginleştirilmiştir. İçerisinde frukto-oligosakkaritleri ile kedinizin bağırsak sağlığını korur.


Zenginleştirilmiş Birleşim

Balık proteininden, tavuk proteinine birçok hayvansal protein içerir. Sebze, tahıl içerikleri ile ihtiyacı olan lifli gıdaları karşılamanızı sağlar. İdeal yağ oranı ile sağlıklı beslenme sağlar.


Sağlıklı Diyet İçin

İştah problemi olan kedilerinizin düzenli bir yemek alışkanlığı kazandırılmasına yardımcı olur. İştahsızlık sonrası gıda tüketimine alışan kedilerde oluşan hızlı kilo alma problemlerine karşı dengeli bir beslenme sağlar. Lezzetli tadı ile iştah açar ve mama tüketiminizi arttırır.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
Whatsapp