CrosairSoft
Menu
Sepetim

Spectrum Large Breed Puppy Köpek Maması 3 KG

Spectrum Large Breed Puppy Köpek Maması 3 KG
Spectrum Large Breed Puppy Köpek Maması 3 KG
105,90TL
  • Stock: Stoklarımızda
  • Ürün Kodu: 10032119

Spectrum Large Breed Puppy30, 2 ile 14 ay arasındaki büyük ırk köpek yavrularının (erişkin ağırlığı 25 kg'ın üzerinde olan) beslenme gereksinimlerini karşılamak üzere formüle edilmiş tam ve dengeli, ultra premium köpek mamasıdır.

 

İÇİNDEKİLER: Kurutulmuş tavuk proteini, esmer pirinç, tavuk yağı, mısır, kurutulmuş kuzu eti proteini, kurutulmuş antarktik krill (euphausia superba) (%4), buğday, hidrolize tavuk ciğeri proteini, peynir altı suyu tozu, keçiboynuzu unu, bira mayası, L-karnitin xylo-oligosakkarit (400 ppm), biberiye (rosmarinus sp.) - zerdeçal (curcuma sp.) - üzüm çekirdeği (vitis sp.) - turunçgil (citrus sp.) karanfil (clove).

 

İDEAL KAS GELİŞİMİ 
SPECTRUM Puppy30 yavru köpek mamasındaki SQX konsepti, köpeğinizin gelecekte ideal kas gelişimi ve uygun ırk özellikleri gösterebilmesini sağlamak için karnitin ile zenginleştirilmiştir.


BAĞIŞIKLIK SİSTEMİNİ DESTEKLEYİCİ 
SPECTRUM Puppy30, bağışıklık sisteminin güçlendirici, antikor üretimini arttırıcı astaksantin ve omega 3 fosfolipidlerince zengindir.


HAFIZA GELİŞİMİ 
SPECTRUM Puppy30, büyüme dönemindeki yavru köpeklerin öğrenme faaliyetini artırıcı etkiye sahip Antarktik DHA fosfolipidleri ile zenginleştirilmiştir.


SİNDİRİM SİSTEMİ SAĞLIĞI 
SPECTRUM Puppy30, bağırsak florasını düzenleyici ve bağırsak sağlığını desekleyici Ksilo-oligosakkaritleri içerir.


İDEAL GÖRÜNÜM 
SPECTRUM Puppy30'daki SQX konsepti ideal kas gelişimi ve gelecekte köpeğinizin uygun ırk özelliklerini gösterebilmesi için etkili L-karnitin ile zenginleştirilmiştir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
Whatsapp