CrosairSoft
Menu
Sepetim

Tydylisn Gold

Ne için kullanılır?

Tidilysn Gold, herpes virüsü, üst solunum yolu enfeksiyonları ve viral hastalıklarda, zayıflayan bağışıklık sistemini güçlendiren ve tedavi süresince önemli bir amino asit olan lizin içermektedir. Tedavi gören ve bağışıklık sistemi zayıflayan kedilerin iyileşme sürecini destekleyen, etkili bir YEM PREMİKSİDİR.

Tidilysn GOLD, bağışıklık sistemini destekler ve hücre onarımına yardımcı olur. Hem yavru hem de yetişkin kedilerde kullanıma uygundur.

Ne Nedir?

Lizin

Tıp tarihinin süreci düşünüldüğünde yakın dönemde keşif edilmiş ve 'amino asit' türü olarak sınıflandırılmış bir 'esansiyel amino asit'tir. Vücudun yeni hücreler üretmesinde ve hücre yenilenmesinde baş rol oynar. Bu öneminden dolayı ameliyat sonrası toparlanmada, yaralanmada ve hastalık sürecinin rahat geçirilmesini sağlamak amacıyla tüketilmesi büyük önem arz etmektedir. Dışarıdan alınması gerekir, vücut sentezleyemez. Bağışıklık sistemine yardımcı olur ve enerji üretimi için öncüdür.

Beta Glukan

Beta glukan basit bir polisakkarittir. Yıllardır bağışıklık sistemini destekleyici olarak ün kazanmış tamamen doğal bir besindir. Beta glukan akyuvar hücrelerinin üzerindeki özel yüzeylere bağlanarak daha etkin ve hızlı savunma yapmasını sağlar. Vücutta hasarlı dokuların iyileşmesine yardımcı olur. Aynı zamanda kolestrol düzeyinin korunmasına yardımcı olmaktadır.

Ekinezya Ekstratı

Ekinezya dünyanın en şifalı bitkilerindendir. İçeriğinde bulunan vitaminler ve etken maddeler sayesinde vücuda çok farklı şekillerde faydalar sağlamaktadır. Bunlardan kısaca bahsetmemiz gerekirse şunları sıralayabilir; bağışıklık sistemini güçlendirmede, idrar ve üst solunum yolu enfeksiyonlarında, grip ve zor iyileşen yaralarda kullanılır. Uzun yıllardır test edilen, tıpta iyi bilinen ve laboratuvar ortamlarında yapılan düzinelerce kayıtlı resmi çalışmalar bulunmaktadır.


(TR Satış Yok) 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
Whatsapp